В Україні вируватиме негода — прогноз погоди на вихідні.


Прогноз погоди в Україні на вихідні, 12-13 липня, передбачає дощі та прохолодну погоду у деяких регіонах. Проте більшість території країни очікує тепло та сонце. Інформацію про це оприлюднили в Укргідрометцентрі.
За прогнозами синоптиків, на Лівобережжі і у західних областях у суботу можливі короткочасні дощі та грози, які принесуть локальні опади. У решті регіонів та більшості областей вже у понеділок очікується суха погода, завдяки полю підвищеного тиску, що забезпечить ясне небо без опадів. Температура повітря також буде різною: у західних областях буде прохолодніше, південні та південно-східні регіони залишатимуться в зоні спекотного повітря, а на інших територіях температура буде комфортною.
У ніч на суботу у деяких областях очікуються +12...+17°C, вдень температура підніметься до +22...+27°C. На решті території вночі буде +15...+20°C, вдень близько +30°C. У південних та південно-східних областях буде волого: уночі +21...+26°C, вдень дуже спекотно, до +35...+38°C.
13-14 липня в більшості регіонів вночі очікується +13...+19°C, вдень +24...+30°C. На півдні, сході та північі піднічний та денний температурний режим буде вищим.
Крім того, раніше було зафіксовано затоплення декількох сіл на Львівщині після злив. Також прогнозують, що Україну накриє аномальна спека, яка створить небезпеку для кількох областей країни.
Погода в Україні на вихідні обіцяє дощі та прохолоду у західних областях, тоді як інші регіони можуть насолоджуватися сонцем і теплом. Температура повітря буде різноманітною, залежно від регіону. Очікуються короткочасні дощі та грози, але вже наприкінці вихідних більшість територій погодиться ясним небом без опадів.
Читайте також
- Виплати від ООН — що хочуть змінити для українців
- Поділ квартири у спільній власності — як не втратити свою частку
- Ставок в оренді — чи можна рибалити без дозволу у 2025
- Погода в Україні сьогодні — де повітря нагріється до +38 °С
- Виплачену пенсію доведеться повернути — кого стосується
- ОСББ чи керуюча компанія — в чому різниця та що обрати